Кожен бажає бути в

Зараз з’явилося багато компаній і фрілансерів надающих послуги SEO просування, є звичайно і професіонали, але в своїй масі ці люди мають досить поверхневе розуміння роботи пошукових систем. Цей висновок у нас з’явився після тривалого спілкування з так званими «оптимізаторами».

Не секрет що у нас є кілька власних успішних інтернет-магазинів, то нам в тиждень приходить по 1-3 пропозиції просунути сайт в топ видачу, і надходить мінімум 1 «холодний» дзвінок з такою ж пропозицією.

Тактика у цих «оптимізаторів» наступна:

1) Вони відразу говорять що магазин потребує оптимізації, надсилають стандартний звіт що потрібно зробити і намагаються затягнути до себе в офіс, щоб на своїй території вже подивитися на скільки грошей з вас можна взяти, а також максимально перевантажити інформацією.

2) Кажуть розумні слова, показують успішні кейси, розказують що вони когось там просунули і тепер він мільйонер.

3) Намагаються отримати телефон директора, і вже в телефонній розмові мало не гарантують вивід в топ Гугла, ну і звичайно запрошують до себе в офіс.

Після початку спілкування, декількох грамотних питань з приводу методів оптимізації, прохання надати зразок контенту, подальше спілкування припиняється, нікому не потрібен розумний клієнт, він грошей просто так не дасть. Всі фахівці з якими ми спілкувалися, мали вкрай низьку кваліфікацію, зазвичай вони пропонували просування покупними линками та статтями, що вже фактично не актуально.

  • Повний аудит сайту, виправляємо технічні помилки, помилки в наповненні товарних позицій, в структурі категорій сайту. Перевіряємо на відповідність актуальним вимогам пошукових систем, таким як мікророзмітка, швидкість завантаження, мобільна версія, дубльований контент і ще по дуже багатьом параметрам.
  • Вартість просування починається від 1500 ₴ в місяць, аудит сайту безкоштовний! І гроші ми беремо в кінці місяця, а не на початку, тобто ВИ платите за зроблену роботу, а не за ту яка буде робитися. Ми складаємо план робіт, відповідального, терміни виконання і контролюючого, до всієї інформації є доступ у клієнта.
  • А ще SEO - це постійні експерименти і аналітика, постійне навчання та стеження за мінливими алгоритмами і вимогами пошукових систем. Кожен сайт індивідуальний, але не ідеальний, і завжди є до чого прагнути.

Етапи SEO просування

SEO аудит

Аудит юзабіліті

Виправлення технічних помилок

Внутрішня оптимізація

Оптимізація контенту

від професійної оптимізації отримуєте

  1. Зростання трафіку і замовлень.
  2. Швидке завантаження сайту.
  3. Виправлення технічних помилок.
  4. Підвищення зручності сайту.
  5. Розвиток бізнесу.

Интернет магазин

Сайты услуг

Бизнес сайт

Информационные портылы

Ціна формується в залежності від складності завдання.

Оплата після повної здачі проекту, передоплата лише 10%!

Замовте безкоштовну консультацію!

Ми швидко зв’яжемося з Вами!

SEO - це до нас! Ваш бізнес перейде на новий рівень!

Меню